Opinie

Szkolenie to moja pasja – profesjonalizm, skuteczność, cierpliwość.

 • Nie jesteś pewien, która szkołę nauki jazdy wybrać. Przyjdź do nas i sprawdź kto będzie Cię uczył (jazda próbna).*
 • Przyjdźcie we dwoje – będzie taniej.*
 • Jazdy uzupełniające *
 • Materiały dydaktyczne gratis*
 • Małe grupy szkoleniowe składające się z 3-4 osób. Nauka w miłej, przyjaznej atmosferze, bez zbędnego stresu. Mamy czas, aby nauczyć  się wszystkiego.
 • E-learning *

*Szczegóły na stronie „Oferta”


39 thoughts to “Opinie”

 1. Zdałam wczoraj za pierwszym razem zarówno teoretyczny jak i praktyczny egzamin prawo jazdy, co zawdzięczam w głównej mierze mojemu instruktorowi Panu Maćku. Nawet egzaminator podkreślił pod koniec egzaminu, iż jazdy uczył mnie bardzo dobry instruktor. Chcę więc serdecznie mu podziękować i polecić wszystkim wystraszonym i nie wierzącym w swoje siły przyszłym kursantom. Nauka jazdy od pierwszej godziny była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, spokój, kultura i elokwencja ze strony instruktora były wręcz „zaraźliwe”. Dodatkowo szeroka wiedza, precyzja i dokładność, a przede wszystkim umiejętność przekazania, a przyznaję, że byłam trudną uczennicą, świadczą o prawdziwym zaangażowaniu w indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Jeszcze raz polecam i życzę każdemu, kto zamierza kiedyś dobrze jeździć, aby to właśnie Pan Maciek był ich instruktorem.

 2. Naprawdę ten instruktor naukę jazdy traktuje jak swoją pasję. Cały czas nauki poświęcił mi , pokazał wszystkie miejsca po których jeżdżą egzaminatorzy. Na początku nie podobało mi się to jak mnie męczył zawracaniami i parkowaniami. Odpuścił dopiero jak już robiłam to poprawnie. Dzięki niemu w końcu zdałam egzamin. Nie byłam kursantką pana Maćka, trafiłam do niego po kilku niezdanych egzaminach

 3. Polecam Pana Maćka jako instruktora. Cierpliwy i konkretny, potrafi wytłumaczyć takie aspekty jak parkowanie, wszelkie przepisy. Sympatyczny, choć specyficzny. Bezproblemowy. Można zaufać jego umiejętnościom nauczania i tłumaczenia. Nie miałem żadnych problemów ze zdaniem egzaminu wewnętrznego, ani państwowego. Dzięki jazdą z Panem Maćkiem nauczyłem się też jeździć praktycznie od zera. Polecam!

 4. Wielkie uznanie dla Pana Maćka! Kurs nauki jazdy rozpoczęłam w innym mieście. Za sobą miałam niezdane praktyczne egzaminy i „przetestowanych” paru instruktorów. W końcu znajomy polecił mi Pana Macieja. To było wybawienie. Dzięki niemu udało mi się skorygować złe nawyk w prowadzeniu auta i zrozumieć zasady rządzące naszymi szosami. Kolejne przejeżdżone godziny pod okiem Pana Maćka nie były stratą czasu i pieniędzy. Dzięki niemu nie tylko nauczyłam się poprawnie zachowywać na drodze, jako kierowca, ale także nabyłam pewności siebie za kierownicą. Panu Maciejowi dziękuje za okazaną cierpliwość i nabytą wiedzę, a każdemu, kto jeszcze się zastanawia nad wyborem instruktora gorąco go polecam – na pewno nie pożałujecie!

 5. Chciałabym polecić instruktora Pana Maćka wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się bardzo dobrze jeździć samochodem i zdać egzamin.
  Jest instruktorem, który uczy bez stresu i w miłej atmosferze. Ma w sobie spokój i opanowanie w każdej sytuacji.
  Dzięki niemu zdałam egzamin bez problemu, ponieważ nauczył mnie wszystkiego czego można spodziewać się na egzaminie i czym mogą nas zaskoczyć egzaminatorzy.
  Serdecznie dziękuję Panie Maćku !!

 6. Kilka razy nie udało mi się zdać egzaminu. Wykupiłam u Pana Maćka jazdy doszkalające i udało się! Nauczyłam się wykonywać każdy manewr w prostszy sposób niż uczyli mnie inni instruktorzy. Poza tym gratuluję cierpliwości nawet do tak opornych uczniów jak ja 🙂 Polecam tego instruktora wszystkim tym, którzy myślą, że nie potrafią. I dziękuję za nauczenie mnie jeździć!

 7. Jestem takiego samego zdania jak pozostali kursanci. Bardzo dziękuje za cierpliwość którą pan mi okazał, w porównaniu z poprzednim instruktorem jest pan bez konkurencyjny wszystkim gorąco polecam jazdy z panem Maćkiem.

 8. Dziś właśnie zdałam egzamin (teoria+praktyka) za pierwszym razem!!! Pan Maciek to właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma świetne podejście do kursanta, ogromną cierpliwość, a przy tym wiedzę, którą potrafi przekazać. Idąc na kurs nie potrafiłam zupełnie prowadzić, a jedyne co wiedziałam to jak przekręcić klucz w stacyjce. Pan Maciek okazał się fantastycznym nauczycielem jazdy, dla którego przygotowanie kursanta do bycia kierowcą – dobrym kierowcą jest najważniejsze. Ze swej strony mogę polecić Pana Maćka wszędzie i każdemu. Panie Maćku, raz jeszcze dziękuję!!!

 9. Zdałem teorię oraz praktyczny za pierwszym razem, a wszystko to zasługa Pana Maćka, który nauczy przepisów oraz prowadzenia samochodu dosłownie każdego. Cierpliwy, dokładny i wymagający o wiele więcej niż egzaminatorzy, ale dzięki temu ze zdaniem egzaminu nie ma większego problemu. Na jazdach zabiera nas w miejsca, które najczęściej odwiedzają egzaminatorzy, więc wszystkie obszary zamieszkania, drogi jednokierunkowe itp. będziemy pamiętać. Żaden manewr nie będzie problemem, pan Maciek nauczy nas wykonywać go w najprostszy sposób. Gwarantuje, ze po jazdach u Pana Maćka z ust egzaminatora usłyszymy „wynik egzaminu pozytywny” 🙂

 10. Jeżeli marzysz o tym, by zdać egzaminy na prawo jazdy za pierwszym razem….
  Jeżeli za kierownicą brak ci pewności siebie…
  Jeżeli chcesz być dobrym kierowcą ….
  Polecam kurs u Pana Maćka!
  Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Ogromna cierpliwość, świetne podejście do kursanta, doskonała atmosfera przez cały kurs- zero stresów/ niepotrzebnych nerwów. Pan Maciek na prawdę uczy jeździć, a nie tylko elementów egzaminacyjnych. Stajesz się świadomym kierowcą!

  Kończąc kurs w OSK MACIEK, na egzaminy idziesz pewny, że zdasz!
  POLECAM!!!!!!!
  Marta Sz’a

 11. Polecam!!! U Pana Maćka wzięłam jazdy doszkalające po mojej trzeciej nieudanej próbie zdania egzaminu. Za każdym razem stres mnie zżerał i z każdą nieudaną próbą tylko się powiększał. Pan Maciek jest cierpliwy, spokojny i świetnie buduje poczucie pewności za kółkiem, to z czym mam największe problemy. Ma indywidualne podejście do kursanta i lubi pożartować :). Widać, że lubi swoją pracę i lubi ludzi. Dobrze trafić na takiego instruktora!!!!!
  Polecam!
  Aśka S.

 12. Pan Maciek jest instruktorem z powołania. Ma podejście i cierpliwość do każdego kursanta 🙂 Tłumaczy wszystko aż do skutku, nie robiąc żadnych problemów, atmosfera w aucie jest jak najbardziej pozytywna, co bardzo pomaga, szczególnie na początku 🙂 Egzamin zdałam za pierwszym razem, a sam egzaminator kazał podziękować mojemu instruktorowi, ponieważ stwierdził, że widać, że bardzo dobrze uczy!!!! 🙂 Jak najbardziej polecam dla wszystkich OSK MACIEK 🙂 – Iza

 13. Gorąco polecam wszystkim pana Maćka! To osoba, która potrafi świetnie przygotować do egzaminu. Pan Maciek jest bardzo cierpliwy, kulturalny, potrafi wszytko prosto wytłumaczyć, a każda godzina nauki jazdy jest przyjemnością. Zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu, polecam każdemu !

 14. Polecam naukę u pana Macka!.Potrafi wszystko dokladnie nauczyć! Wczoraj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem! I to dzieki niemu! Jestem bardzo zadowolona,polecam!!

 15. Polecam pana Macka! Jest swietnym instruktorem ,jest cierpliwy i dokładny. Dzięki niemu zdalam egzamin praktyczny za pierwszym razem!! Polecam!!!

 16. Z calym sercem polecam Pana Macka. Bardzo cierpliwy i profesjonalny instruktor. Buduje wiare w siebie oraz szlifuje umiejetnosc prowadzenia pojazdu. Zwraca uwage na bledy, daje cenne wskazowki oraz doskonale zna trasy oraz zadania egzaminacyjne. Szkoda, ze nie mieszkam w Oswiecimiu i nie moge czesciej pobierac lekcji z Panem Mackiem.

 17. Po paru latach i aї siedmiu niezdanych egzaminach praktycznych trafiіam na jazdy do pana Maжka, i zdaіam bez problemu! Pan Maciek jest bardzo cierpliwym, spokojnym i zawsze u¶miechniкtym instruktorem. Zawsze na bieї±co tіumaczy wszystkie bікdy, a jazdy odbywaj± siк w bardzo serdecznej i wesoіej atmosferze!

 18. Bardzo serdecznie polecam, po dwóch nieudanych podejściach do egzaminu, zrezygnowałem z mojego ośrodka szkolenia i wykupiłem pare godzin u Pana Maćka, co okazało się strzałem w 10-kę. Wielka wiedza odnośnie tras egzaminacyjnych i sposobach prowadzenia pojazdu wiele mi dały. Przez co egzamin zdany bez żadnego błędu !

 19. Pan Maciej jest bardzo spokojnym i cierpliwym instruktorem. Po dwóch niezdanych egzaminach wzięłam u niego godziny doszkalające i nie zawiodłam się. Pan Maciej objaśnił mi wszystko tak jak trzeba (w bardzo krótkim okresie czasu), dostałam cenne porady jak zachować się na egzaminie i dzięki temu zdałam. Pana Maćka polecam każdemu, naprawdę warto 🙂

 20. Do Pana Macieja trafiłam po dwóch niezdanych egzaminach. Po jazdach doszkalających przecierałam oczy ze zdumienia – na 2 godzinach z OSK Maciek nauczyłam się więcej niż przez 30 h z moim instruktorem. Byłam pod wrażeniem wysokich kompetencji. Parkowanie prostopadłe, równoległe i skośne nie było już jazdą na wyczucie (a tak naprawdę na oślep i farta) – Pan Maciej pokazał mi sposoby, dzięki którym każde podejście było udane. Zostałam zapoznana ze wszystkimi miejscami, do których chętnie zabierają egzaminatorzy, dzięki czemu nie były dla mnie zaskoczeniem wąskie uliczki dwukierunkowe, znaki stop i rozległe strefy zamieszkania. Dodatkowo Pan Maciej ma anielską cierpliwość 🙂 Gdybym miała wybierać jeszcze raz, wybrałabym OSK Maciek, pomimo tego, że do Oświęcimia mam pół godziny w jedną stronę. Polecam serdecznie 🙂

 21. Wspaniały instruktor, bardzo dobre podejście do kursanta. Przez kilka godzin, które dokupiłam w Oświęcimiu aby poznać miasto bardzo wiele się nauczyłam. Pan Maciek jest po prostu rewelacyjny.

 22. Zmieniłam szkołę nauki jazdy właśnie na OSK Maciek i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć!! W starej szkolę tylko zmarnowałam swoje cenne godziny i pieniądze a tutaj…. wszystko na plus. W ciągu dwóch pierwszych godzin nauczyłam się więcej niż przez pół kursu w poprzedniej. Mogę w 100 % polecić wszystkim tą oto szkolę i tego instruktora który jest na wagę złota; opanowany, do skutku ćwiczyliśmy dany manewr aż zaczęło wychodzić, ja już sama do siebie traciłam cierpliwość a Pan Maciek dalej podtrzymywał mnie na duchu i tłumaczył ze stoickim spokojem. Wiele cennych wskazówek uzyskałam dzięki czemu egzamin zdany!! Jeśli ktoś się jeszcze waha nad wyborem szkoły nauki jazdy to niech przestanie i postawi na OSK Maciek! Szerokości 🙂

 23. Mogę bez wahania polecić P. Maćka, jest bardzo dobrym instruktorem, nauczył mnie jeździć 🙂 Takie podejście do kursanta to podstawa. Myślę, że lepiej trafić nie mogłam.

 24. Polecam Pana Maćka wszystkim tym którzy zaczynają swoją przygodę z jazdą samochodem, ponieważ jestem przekonana, że otrzymacie profesjonalną i rzetelną wiedzę oraz umiejętności. Polecam także tym którzy uporczywie zmagają się ze zdaniem egzaminu praktycznego po raz kolejny. Nie tylko z tego powodu iż wiedza i umiejętności jej przekazywania są na bardzo wysokim poziomie, ale również dlatego że Pan Maciek to na prawdę „równy gość” i będę wspominać z uśmiechem jego sympatyczne opowieści rozluźniające atmosferę tuż przed egzmianem gdzie wydawało mi się, że swoją poważną miną mogłabym ostraszyć niejednego człowieka:)
  Dzięki pomocy Pana Maćka można w końcu uwierzyć w to, że coś co wydaje się nie do osiągnięcia..jednak staje się realne:) Dziękuję!

 25. Zdecydowanie podzielam opinie innych – Pan Maciek to wspaniały instruktor !!! Ma niezwykle przyjazne podejście do kursantów, tłumaczy bardzo zrozumiale,podczas jazdy świetnie omawia każdy manewr i uczy (aż do skutku ;)) jak wykonywać go prawidłowo.Uczy jeździć dobrze i bezpiecznie.Potrafi podejść do każdego kursanta indywidualnie,wysłuchać ,doradzić,pomóc przetrwać trudne chwile przed egzaminem.Nie ma problemu z umówieniem się na dogodne godziny a zajęcia są dobrze przemyślane i zorganizowane.Trasy przejazdu pokrywają się idealnie z egzaminacyjnymi.To bez wątpienia właściwy człowiek na właściwym miejscu! Serdecznie dziękuję za naukę,cierpliwość i genialną atmosferę.Edyta.

 26. Bardzo polecam Pana Maćka! Jest naprawdę świetnym instruktorem! Jazdy odbywają się w miłej atmosferze. Pan Maciek jest bardzo cierpliwy tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, wszystko co nam nie wychodzi jest powtarzane…Jazda po mieście jest opanowana do perfekcji…Ja zdałam za pierwszym razem…Bardzo dziękuję Panie Maćku!

 27. Pan Maciek to anioł w ludzkiej skórze dzięki jego cierpliwości opanowniu dałam radę!!! Zdałam egzamin który był moim marzeniem. Wszystko zostało mi wytłumaczone tyle razy ile tego potrzebowałam z ogromną cierpliwością i to wpajanie wiary w siebie w swoje możliwości dalo bardzo duzo!!!! Panie Maćku bardzo bardzo dziękuję 😉

 28. Witam. Ja szukalem i szukalem w ktorej szkole nauki sie zapisac wybralem osk maciek ze wzgledu na to ze ma bardzo dobre opinie i cala nauka prowadzi w malych grupach 4 osobowych. Podjescie do kazdego ucznia ma bardzo dobre przestawia sie jak zegarek z kazdym sie dogada i nauczy co jest najwazniejsze. Wymagajacy nie jak w innych szkolach ze znajomi mi mowia raz takim autem jechalem raz takim a tu sie psulo a sprzeglo zepsute u niego tak niema jedno auto yariska 5 biegow diesel zawsze w 100 procent sprawna. Punktualny wymagajacy ale tez cierpliwy bardzo niewiem jak on to robi ze ma tak wewnetrzny spokuj i niedenerwoje sie nic a nic. Uczy to co jest najtrudniejsze nie ze bedziecie sobie jezdzili po rondach czy jakis muescinach ze jest tylko prosta i jedziecie sobie tak jak wam sie podoba. Wszystko widzi skrzyzowania i parkowania do skutku az powiedzual bym do znudzenia az sie czlowiek nauczy bo wkoncu o to nam wszystkim uczacym raczej chodzi. O jazdy idzie sie z nim dogadac jak kto chce jak kto ma czas nawet w niedziele 🙂 daje takie wskazowki proste ale zarazem praktyczne ze kazdy kto wsiadzie do elki egzaminacyjnej niema opcji jak sluchal i wykonywal jego polecenia aby niezdal poprostu niema. Ja serdecznie polecam moj kors trwak jakies 3 miesiace bo nie spieszylo mi sie ale kazdy moze to szybciej ogarnac jak ma czas teoria zdana za 2 razem z mojej winy 4 owtatnie pytania zle odpowiedzialem takie za 1 i 2 pkt 🙁 praktyka z drobnymi bledami kosmetycznymi jak pan maciek to nazywa zdana bez problemow za 1 razem i to 1 wrzesnia. Pozdrawiam i polecam szkole osk maciek ul.obozowa 18D. Jakub Kowalczyk.

 29. U Pana Maćka dokupiłam kilka a może nawet kilkanaście godzin jazd po Oświęcimiu już po odbyciu swojego kursu. Okazało się, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pan Maciek pokazał mi trasy egzaminacyjne i miejsca na które należy zwracać uwagę. Na jazdach panuje miła atmosfera, ale jednocześnie pełen profesjonalizm. Instruktor jest bardzo cierpliwy i znosi humory i emocje nawet najbardziej upartych kursantek takich jak ja 🙂 Polecam każdemu! Pan Maciek zna miasto jak własną kieszeń a wszystkie pułapki egzaminacyjne nie stanowią dla niego problemu 🙂

 30. Pan Maciek jest cierpliwym instruktorem, który skutecznie uczy dobrze jeździć, dając cenne wskazówki i wiarę we własne możliwości. Dzięki niemu jazda samochodem staje się przyjemnością, a egzamin jedynie formalnością. Polecam! 🙂

 31. Jestem nadzwyczaj zadowolony z ośrodka szkoleniowego Pana Macieja. Nauka odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Kurs teoretyczny jest przeprowadzany w interesujący sposób, zawsze można zadawać pytania, a Pan Maciej rzetelnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości odnośnie prawa ruchu drogowego. Jeżeli chodzi o jazdy, Pan Maciej prowadzi kursanta po wszystkich miejscach w Oświęcimiu i w przystępny sposób w praktyce zaznajamia z prawidłami, jak również ćwiczy z kursantem jazdę w miejscach trudnych. Jest to bardzo miły i kompetentny instruktor, którego polecam każdemu. Sam wybrałem ten OSK, kierując się właśnie pozytywnymi opiniami o nim. Egzamin, zarówno teoretyczny, jak i praktyczny, zdałem za pierwszym razem, co świadczy o wysokich kwalifikacjach dydaktycznych Pana Macieja. Serdecznie polecam tę szkołę wszystkim! Składam Panu Maciejowi podziękowania za przekazaną wiedzę i owocne przygotowanie do egzaminu

 32. Witam 🙂 Dziś tj:4.01.2017 zdałam prawo jazdy bez najmniejszego problemu 🙂 Stres był oczywiście ale jednak za pierwszym podejsciem z pochwała od Pani egzaminatorki 🙂 .A to właśnie dzięki Panu Maćkowi 🙂 Anioł nie człowiek.. Zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru ale z wielkim oddaniem do kursanta..Zawsze wytłumaczy wszystko jak należy ,nawet gdy będzie musiał to robić po stokroć!Pan Maciek to chodząca oaza spokoju. Wykłady przeprowadzane w małych grupach w miłej atmosferze! Jazdy to sama przyjemność,bez stresu.Punktualny co jest wielką zaleta :)Trasa egzaminacyjna opanowana do perfekcji! POLECAM jak najbardziej!!!!!!! Nawet największego „łamagę” nauczy jeździć samochodem 🙂
  Panie Maćku jeszcze raz serdecznie dziękuje za przygotowanie!!To dzięki Panu dziś mogę cieszyć się z upragnionego prawka 🙂

 33. Witam. Trzynaście lat temu rozpocząłem kurs w jednej ze szkół nauki jazdy, po 3 niezdanych egzaminach całkowicie zrezygnowałem. Po latach u Pana Maćka wziąłem jedynie 8 lekcji doszkalających i zostałem tak przygotowany, że egzamin zdałem za pierwszym razem i to bezbłędnie. Pan Maciej jest nauczycielem z pasją, jak dla mnie jest autorytetem w prowadzeniu pojazdów i w przepisach ruchu drogowego; osoba bardzo punktualna, spostrzegawcza z dużymi pokładami cierpliwości. Jazdy z Panem Maciejem to była czysta przyjemność zakończona sukcesem! Polecam bez wahania! Adam

 34. Najlepiej w tym celu porownac ze soba wszystkie interesujace nas szkoly i uzyskac dzieki temu nieco wiecej informacji, niz mozna przeczytac w ofertach czy reklamach tychze osrodkow. Aby blizej przyjrzec sie taki m kwestiom jak stan pojazdow, z jakich korzysta szkola, podejscie instruktorow do kursantow, cena kursu i zdawalnosc kursantow po nau ce w danej szkole, warto skorzystac ze specjalnie utworzonego przez nasz serwis Rankingu Szkol Jazdy, w ktorym znajduja sie wszelkie niezbedne przyszlym kursantom informacje, jak rowniez dane kontaktowe konkretnych szkol w wybranym miescie.

 35. Witam. Po jednym oblanym egzaminie zdecydowałam się skorzystać z lekcji u Pana Macieja. Ku wielkiemu zaskoczeniu Pan ten okazał się na prawdę cierpliwą i miłą osobą a nie jak bywało wcześniej -trafiałam na nieprzyjemnych,dogadujących i w ten sposób stresujących mnie instruktorów. Wykupienie sześciu godzin jazdy z Panem Maciejem okazało się opłacalne a drugi egzamin zakończył się wynikiem pozytywnym. Dane mi cenne wskazówki na pewno przydadzą się w przyszłości. Z całego serca chciałabym podziękować Panu Maćkowi 🙂

 36. Po pięciu nieudanych egzaminach w Krakowie przeniosłam sie do Oświęcimia i do p. Maćka. I zdałam!!! Rewelacyjny instruktor. Polecam każdemu. Wiedział dokładnie z czym mam problem. Podniósł moja zerową pewność siebie za kółkiem i podszlifował umiejętności jakie już miałam. Przed samym egzaminem tak mnie zmotywował i przygotował mentalnie ze zdałam. Zaufajcie i pozwólcie sobie pomoc. Zwłaszcza ci którzy już tracą nadzieję. Dziękuję Panie Maćku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *